Slide background

Evden Eve Nakliyat

"Profesyonel ekip, profesyonel hizmet..."

Devamını Oku
Slide background

Profesyonel Çözümler

"İşyeri ve Villa Taşımacılığı..."

Devamını Oku
Slide background

Evden Eve Nakliyat

"Profesyonel ekip, profesyonel hizmet..."

Devamını Oku

Güvenilir bir nakliye şirketi mi arıyorsunuz?

Sigortalı Nakliyat

İşletmemiz Anadolu Sigorta ile anlaşmalı olup sunmuş olduğumuz evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı ve depolama hizmetlerinin tamamı sigortalı kapsamında gerçekleştirilmektedir.

Geniş Araç Filosu

Araç filomuzda her türlü büyüklük ve ağırlığa sahip eşyaların taşımacılığını gerçekleştirilebilecek büyüklük ve kapasite sahip farklı ebatlarda kamyonlarımız yer almaktadır.

Paketleme & Ambalajlama

Taşımacıık öncesi gerçekleştirmiş olduğumuz paketleme ve ambalajlama işlemlerinde avrupa standartlarında ve uluslararası sağlık kuruluşları tarafından onaylı malzeme tercih etmekteyiz.

Asansörlü Nakliyat

Yüksek katlardan veya yüksek katlara yapılacak olan taşımacılıklarda mobil dış cephe asansörleri ile hızlı ve güvenilir bir şekilde taşımacılık hizmeti sağlamaktayız.

Ücretsiz Ekspertiz

Taşımacılık günü yaşanabilecek tüm olumsuzlukların önüne geçmek ve müşterin taleplerini dinleyip eksiksiz bir hizmet sunabilmek için ücretsiz ekspertiz hizmetimiz mevcuttur.

Profesyonel Ekip

Taşımacılık konusunda hizmet sağlayan ekibimizin tamamı kendi sigortalı personelimiz olup en az beş yıllık sektör tecrübesine sahiptir.


Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Mobil dış cephe asansörümüz ile yüksek katlar sorun olmaktan çıkıyor, taşımacılık işlemleri hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştiriliyor

Depolama Hizmeti

Farklı sebeplerden ötürü ihtiyaç duymuş olduğunuz kısa ve uzun süreli depolama ihtiyaçlarınız için profesyonel çözümler üretiyoruz.

Toplamalı Nakliyat

Müşteri talepleri doğrultusunda evin içerisinde yer alan eşyaların tamamı tarafımızdan paketlenerek taşımacılık işlemleri gerçekleştirilir.

Profesyonel Evden Eve Nakliyat

40 yıllık sektör tecrübemiz ile İstanbul'un hem Asya hem Avrupa yakasında profesyonel taşımacılık çözümleri üretmekteyiz. Türkiye'nin en geniş evden eve nakliyat kamyon filosu ve en deneyimli çalışanları ile hizmet sağlarken sürprizlere yer vermemekteyiz.

Ayrıntılı bilgi için 444 37 43