KURUMSAL

"Hakkımızda bilmek isteyebilecekleriniz..."

1974 yılından günümüze profesyonel taşımacılık çözümleri...

İşletmemiz 40 yılı aşkın süredir %100 müşteri memnuniyeti ilkesinden ödün vermeden taşımacılık faaliyetlerini sürdürmektedir. Bizler için müşterilerimizin tarafımızdan almış olduğu hizmetten memnun kalması son derece önemlidir.


Hakkımızda

1974 yılında kurulan işletmemiz İstanbul halkının profesyonel taşımacılık taleplerine profesonel taşımacılık çözümleri sunmak için faaliyetlerini Kartal ilçesinde başlamıştır. Başta anadolu yakası olmak üzere daha sonra avrupa yakasında hizmet sağlamaya başlayan işletmemiz ev taşımacılığı konusunda uzmanlaşmıştır.

Hizmet sağlarken daima kaliteli hizmeti rekabetçi fiyatlara sunmak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Miyonumuz

Avrupa standartlarının üzerinde şehiriçi ve şehirlerarası taşımacılık hizmeti sunmak ve sunmuş olduğumuz hizmet ile Türkiye'nin en kaliteli nakliye şirketi olarak kalıcı olmak.

Ülkemizde taşımacılık standartlarını belirleyen örnek bir işletme haline gelip evden eve nakliyat dendiğinde akla ilk gelen marka olarak karşınıza çıkmak.

Vizyonumuz

Sahip olduğumuz araç filosunu genişletmek ve tüm dünya ülkelerine hem karayolu hem denizyolu hem havayolu ile taşımacılık hizmeti sunarak dünyanın en büyük uluslararası evden eve nakliyat şirketi olup ismimizi uluslararası lojitik firmaları arasına sokmak.

 • Profesyonel Hizmet

  Gerçekleştirmekte olduğumuz bütün hizmetleri profesyonel anlamda gerçekleştirmekteyiz. Hizmet kalitemiz ve profesyonel yaklaşımımız TSE ve ISO tarafından belgelendirilmiştir.

 • Kaliteli Taşımacılık

  İşletmemiz müşterilerine daima kaliteli taşımacılık çözümleri sunmayı garanti etmektedir. Her işin tamamlanması ile birlikte müşterilerimizden onay alarak işimizi tamamlamaktayız.

 • %100 Müşteri Memnuniyeti

  Sunmuş olduğumuz tüm hizmetlerimizde koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesinden ödün vermeden taşımacılık faaliyetlerini yürütmekteyiz. Bugüne'e kadar tarafımızdan hizmet alan müşterilerimizin paylaşımları doğrultusunda işimizi çok iyi yaptığımızı söyleyebiliriz.

 • Sigortalı Nakliyat

  Taşımacılık esnasında meydana gelebilecek her türlü olumsuzluklara karşı taşımacılığını gerçekleştireceğimiz eşyaların sigortasını taşımacılık öncesi yaptırmaktayız.


İSTANBUL'UN EN İYİ NAKLİYE ŞİRKETİ

Hizmet sağlarken göstermiş olduğumuz müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı sayesinde sadece İstanbul'da değil tüm Türkiye'de bir marka haline gelmeyi başardık.

Müşteri YorumlarıDeğerli müşterilerimizin değerli yorumlarından birkaçı.